ما در آنی پرداخت  همواره تلاش می‌کنیم تا متنوع ‌ترین و با کیفیت ترین خدمات را با کمترین هزینه برای افراد بیشتری در دسترس قرار دهیم. ما برای کسب و کار‌های بزرگ با تراکنش های بالا، طرح‌های ویژه‌ای داریم. اگر شما هم تمایل به استفاده از امکانات نوآورانه آنی پرداخت دارید، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از طرح‌های ویژه و کاهش کارمزد با ما تماس بگیرید.

 

وب‌سایت استاندارد ویژه
درگاه دارای نماد اعتماد رایگان رایگان
درگاه غیر مستقیم 0.5 % رایگان
درگاه مستقیم 1 % رایگان
درگاه اختصاصی 1.5 % رایگان

* درگاه های آنی پرداخت از تمامی شرکتهای PSP ارائه دهنده خدمات پرداخت در ایران و متصل به بانکهای پارسیان، ملت، ملی، سامان، پاسارگاد، صادرات، کارآفرین، کشاورزی و اقتصاد نوین ارائه می شوند.

* درگاه اختصاصی با همکاری تجاری با شرکتهای تجارت الکترونیک پارسیان (بانک پارسیان) و پرداخت الکترونیک سامان با مجوز رسمی PSP از بانک مرکزی و شبکه شاپرک ارائه می شود.

* سطح استاندارد: در این سطح تسویه حساب ها بین 1 دقیقه تا حداکثر 24 ساعت از سوی آنی پرداخت ثبت و تایید می شود. کارمزد تسویه شتاب بر اساس کارمزد بانکی، کارمزد تسویه پایا کاملا رایگان و کارمزد تسویه اتوماتیک نیز 500 تومان می باشد.

 

اپلیکیشن استاندارد ویژه
درگاه درون برنامه ای غیر مستقیم 0.5 % رایگان
درگاه درون برنامه‌ای مستقیم 1 % رایگان

* سطح ویژه: در این سطح کارمزد تمامی درگاه ها رایگان بوده و تسویه حساب ها به صورت هفتگی، اتوماتیک و کاملا رایگان انجام می پذیرد. به عبارتی دیگر در سطح ویژه، خدمات انی پرداخت به صورت کاملا رایگان ارائه می شود.

* پرداخت با استفاده از کیف پول، در وبسایت تمامی پذیرندگان آنی پرداخت کاملا رایگان است. این سرویس برای پذیرندگان در هر دو سطح استاندارد و ویژه، فعال و قابل استفاده می باشد.

 

سایرخدمات استاندارد ویژه
درگاه پرداخت شخصی 1 % رایگان
درگاه پرداخت آسان 1 % رایگان

 

آنی پرداخت پرداخت آنلاین

  • راهی آنی در اراه خدمات پرداخت آنلاین
  • درگاه پرداخت شخصی ، بدون نیاز به داشتن ب سایت
  • درگاه پرداخت اینترنتی برای وب سایت ها
  • درگاه پرداخت درون برنامه ای برای اپلیکیشن های موبایل
  • درگاه پرداخت آسان برای شبکه های اجتماعی

آنی پرداخت در شبکه ها اجتماعی